Dezynfekcja obuwia i przedmiotów

Dezynfekcja
Dezynfekator KLENZ

Zapraszam do skorzystania z możliwości dezynfekcji w moim profesjonalnym dezynfekatorze KLENZ m.in. obuwia i pantofli domowych.

W ten sposób prowadzona terapia zakażeń bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych oraz powikłań cukrzycowych stóp będzie znacznie skuteczniejsza, chroniąc je przed ponownym zakażeniem. To niezbędny etap w leczeniu tego typu schorzeń.

Klenz

Przy użyciu dezynfekatora firmy Klenz można dezynfekować także inne przedmioty - wszystko czego nie da się oczyścić z bakterii, wirusów (np. brodawczaka) i grzybów tradycyjnymi metodami. Takich jak przybory do paznokci i skórek, grzebienie, szczotki, zabawki, małe poduszki, piloty, telefony komórkowe.


Oto kilka faktów, z których często nie zdajemy sobie sprawy

Na telefonie komórkowym i pilotach do urządzeń jest więcej bakterii niż na desce sedesowej.
Na pluszowych zabawkach, którymi bawią się nasze dzieci stężenie bakterii osiąga niebezpieczny poziom.
W butach żyje 140 000 zarodników grzybów.

Urządzenie to usuwa z przedmiotów codziennego użytku wszystkie szkodliwe bakterie, wirusy i zarodniki grzybów, które mogą powodować rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych.

Aparat ten wykorzystuje działanie nanosrebra i ozonu, bez użycia wody, innych płynów, czy chemikaliów. Stosowany w urządzeniu Nano Silver Radical System jest całkowicie antyalergiczny i bezpieczny dla zdrowia bowiem nie wykorzystuje żadnych związków chemicznych.


Zastosowanie aparatu KLENZ

  • dezynfekuje wiele przedmiotów codziennego użytku
  • pochłania nieprzyjemne zapachy
  • zwalcza bakterie, wirusy i grzyby.

Zaawansowany system nanosrebra i ozonu przez 8 minut bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot, dając gwarancję, że ginie 650 rodzajów bakterii, wirusów i 99,7 % grzybów.

Uniwersalny dezynfektor KLENZ nie wykorzystuje ciepła, wody, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów. Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów.

Działanie tego aparatu jest oparte na nanotechnologii, którą NASA wykorzystuje do sterylizacji wody pitnej dla astronautów. Przez cyrkulację powietrza wewnątrz urządzenia przedmioty są dezynfekowane we wszystkich trudno dostępnych zakamarkach.