O mnie

Kilka słów o mnie
Podolog Magdalena Nowak Zostałam specjalistką podologiem z pasji i chęci niesienia pomocy. Ponieważ sama choruję na cukrzycę typu 1. od 25. lat, wiem jak bardzo istotna jest właściwa pielęgnacja stóp, zwłaszcza u osób z podwyższonego ryzyka.

Ukończyłam szereg profesjonalnych szkoleń pod okiem takich specjalistów jak dr. Rodion Erovenkow - chirurg specjalista od innowacyjnej metody ortonyksyjnej (klamry tytanowe), mgr Adrianna Miniatorska z Centrum Podologicznego w Tarnowie, czy Iwona Kołat - wysokiej klasy fizjoterapeutka, specjalistka diagnostyki komputerowej stóp i specjalistycznej pielęgnacji ze Spondylius - Podologia.pl w Szczecinie.

W trakcie szkoleń i pracy spotkałam się z wieloma trudnymi przypadkami u osób w każdym wieku – od dzieci po osoby starsze. Od kłopotów wynikających z niewłaściwej pielęgnacji, przez różnego typu urazy aż po problemy będące wynikiem chorób - przede wszystkim grzybicy, cukrzycy i innych. Takie osoby są otoczone szczególną opieką w moim gabinecie.

Co to jest podologia
Zapewne słowo Podologia dla jeszcze wielu z Państwa brzmi obco, zatem kilka słów wyjaśnienia.

Jest to dziedzina skupiająca się na diagnozowaniu i leczeniu chorób stóp. Podolog to także specjalista z zakresu profilaktyki, oferujący profesjonalne doradztwo i szerzący wiedzę dotyczącą właściwej pielęgnacji i higieny stóp. Tak więc celem moich działań jest przywrócenie Państwu komfortu chodzenia.

Jako specjalistka podolog potrafię rozpoznać wszelkie zmiany chorobowe w obrębie stóp i paznokci. Wiem kiedy mogę odpowiednim preparatem usunąć zaistniałe uszkodzenia, a kiedy potrzebna jest konsultacja lekarska. Podpowiadam też jakie należy zrobić badania.

Posługuję się wysokiej jakości specjalistycznym sprzętem i narzędziami. W moim gabinecie wszystkie narzędzia są albo jednorazowe, albo wysterylizowane w autoklawie. Gwarantuję zatem pełne bezpieczeństwo. Używam tylko wysokiej jakości profesjonalnych preparatów na bazie naturalnych składników.

Założenie karty i zebranie szczegółowego wywiadu z pacjentem pozwalają mi na dobór odpowiedniego postępowania i produktów, które mogę zastosować. Wszystko po to, by zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu, gdzie konsultacje są bezpłatne. Odpowiem Państwu na wszystkie trapiące pytania dotyczące dolegliwości w obrębie stóp - zarówno te, z którymi borykacie się od dawna, jak i świeżo powstałe.

Gabinet - Galeria zdjęć
Gabinet podologiczny Myślenice
Gabinet podologiczny Myślenice